Kurumsal

HAKKIMIZDA

Net Yapı Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. 2012 yılında İnşaat Mühendisi Oktay Büber tarafından kamu ve özel sektöre müteahhitlik hizmeti vermek amacıyla Malatya’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne üstlenmiş olduğu tüm projeleri başarıyla tamamlayarak, sektöründe saygın bir şirket olarak yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

İLKE ve HEDEFLERİMİZ

Net Yapı kurumsal kimliğini dürüstlük, çalışkanlık ve insana saygı duyarlılığıyla hareket etmek oluşturmaktadır.

Tüm iş süreçlerimizde, müşterilerimiz, çalışanlarımız, alt yüklenici ve tedarikçilerimizle net ve saydam bir iletişim kurmaya özen gösteririz.

Çalışma arkadaşlarımızla birlikte, tutarlı ve saygın gelişmeyi, evrensel kalitede hizmetler sunmayı amaçlamaktayız.

Süregelen işlerimizi en iyi şekilde yönetmek önceliğiyle, geleceğimizi, uzun vadede Türkiye ve dünya ekonomisinde farklılıklar yaratacak değerler üretmek gayesiyle planlamaktayız.

Hız kesmeden gelişen dünyanın sunduğu bilgi ve birikimlerimiz eşliğinde, vizyoner ve net bir bakış açısıyla faaliyet alanlarımızı genişletmeyi önemsiyoruz.

Net Yapı olarak daha güzel bir gelecek için adımlarımızı azim ve kararlılıkla atıyoruz.

SORUMLULUKLARIMIZ

Gelişmeyi sürekli kılmak adına kaynak yaratmak, kaynaklarımızı akılcı ve verimli biçimde kullanmak, iş kalitesini üst seviyede tutmak ve tüm bunları kâr ederek gerçekleştirmek Net Yapı markasına karşı sorumluluğumuzdur.

İşçi sağlığı ve iş güvenliğinin tam olarak sağlanması ve ilgili mevzuatın titizlikle uygulanması Net Yapı olarak temel görevimizdir. İşyerlerimizde gereken sürede işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı bulundurmak, iyi bir düzen ve temizlik temin etmek, kazaların önlenmesi için çalışanları bilgilendirerek motive etmek sorumluluğumuzdur.

Müşterilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Müşterilerimizin beklentilerini, kalite ve tutarlılıkla zamanında karşılamak öncelikli görevimizdir. Yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, müşterilerimiz ile ilişkilerde net, dürüst, yapıcı ve adil olup saygın bir tutumla yaklaşmayı ve uzun vadeli bir güven ortamı oluşturmayı önemsiyoruz.

Çalışanlarımıza Karşı Sorumluluklarımız

Sunduğumuz hizmetlerin kalitesinin çalışanların yetenekleri, verimliliği ve yaratıcılığıyla belirlendiği inancındayız. Yürüdüğümüz bu yolda, çalışma ortamını iş birliği, dayanışma, katılım ve gelişmeye imkân tanıma anlayışıyla temellendirmek önceliklerimiz arasındadır. İlerlemeye olanak sağlayan insan kaynakları politikamızda adalet ve karşılıklı güven önemli yer tutmaktadır.

Alt Yüklenici ve Tedarikçilerimize Karşı Sorumluluklarımız

Seçimlerimizde objektif kriterler ile karar vermek, iletişimi net, adil ve doğrudan yürütmek, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getirmek iş yaptığımız kişi ve kurumlara karşı sorumluluğumuzdur. Talep edilen makul gizlilik kurallarını gözetmeyi ve gizli bilgileri korumayı önemsiyoruz.